Lajme

Gjendet i pajetë një 50-vjeçar në “Rrugën e Elbasanit” në kryeqytet! Detajet e para nga policia

Një 50-vjeçar është gjetur i pajetë mbrëmjen e sotme në “Rrugën e Elbasanit” në Tiranë.

Policia njofton se ai është gjetur nga kalimtarët e rastit. Nga informacionet paraprake, 50-vjeçari nuk është identifikuar ende.

Në trupin e të ndjerit nuk janë konstatuar shenja dhune. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të vdekjeve.

Njoftimi i policisë:

Më datë 04.06.2022, në Rrugën e Elbasanit, është gjetur nga kalimtarët, pa shenja jete, një shtetas rreth 50 vjeç, ende i paidentifikuar.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanava të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close