Lajme

Gjendet i pajetë një person në bregdetin e Durrësit, detajet e para

Një 80-vjeçar ka humbur jetën. Policia e Durrësit bën me dije se 80-vjeçari V.S., është gjetur i pajetë në breg të detit, në Durrës. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Durrës/Informacion paraprak , Rreth orës 11:20, në lagjen nr. 1 Durrës, në breg të detit, është gjetur i pajetë, dyshohet i mbytur, shtetasi V. S., 80 vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close