Lajme

Gjendet i pajetë pronari i një firme në autostradën Tiranë-Durrës, dyshimet e para

Një 58 vjeçar, pronari i një firme është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në magazinat e kompanisë së tij. Policia sqaron se ngjarja ka ndodhur në aksin nacional Tiranë-Durrës.

Njoftimi i policisë: Më datë 31.01.2021, rreth orës 07:40, në autostradën Tiranë-Durrës, në magazinën e një firme është gjetur pa shenja jete pronari i firmës shtetasi N. D., 58 vjeç. Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja d hune apo d ëmtime të tjera, ku paraprakisht d yshohet se ka humbur jetën për shkaqe natyrale. Grupi hetimor dhe shërbimet e policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close