Lajme

Gjendet i vetëvarur dhe pa jetë një 60 vjeçar në Korçë

Gjendet pa jetë në banesë një shtetas. Vetëm pak minuta më parë është gjetur nga familjarët i varur në banesë një 60 vjeçar.

Policia sapo ka mbërritur në vendin e ngjarjes për të bërë zbardhjen e rrethanave.

Nuk dihet ende identiteti, ndërkohë që do merren familjarët në pyetje. Ngjarja në unazën e qytetit të Korçës

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close