Lajme

Gjendet një makinë e çmontuar në Mat

Banorët e fshatit Vig në Mat, kanë konstatuar një automjet tip veturë i çmontuar. Ndërsa, sipas banorëve gjendet në afërsi të malit të Shën Mërisë dhe është i çmontuar plotësisht.

Nuk dihet nëse mjeti është i vjedhur apo është përdorur për veprimtari kriminale, pasi shumë nga pjesët i janë marrë. Banorët nuk kanë parë persona të dyshimtë ndërsa automjeti në gjendje të tillë është parë aty prej dy ditësh.Shekulli

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close