Lajme

Gjendet një pako e dyshimtë në lagjen “1 Maji” në Vlorë, policia jep detajet

Një pako e dyshimtë është gjetur sot në zonën e plazhit të vjetër në Vlorë. Sipas njoftimit të policisë në lagjen “1 Maji” është gjetur pakoja e zezë, e mbështjell me plasmas me ngjyrë të errët.

Shërbimet e policisë kanë marrë masa duke vendosur perimetrin e sigurisë për të bërë edhe verifikimet.

Njoftimi i policisë:  Vlorë/Informacion paraprak, Më datë 25.04.2022, rreth orës 14:40, në lagjen ” 1 Maji”, Vlorë, në zonën e plazhit të vjetër është konstatuar një pako e vogël, e zezë, e mbështjell me plasmas me ngjyrë të errët.

Grupi hetimor me ekspertët përkatës po kryejnë veprimet e mëtejshme për zbulimin dhe përcaktimin e përbërjes së saj.

Shërbimet e policisë kanë marrë masa duke vendosur perimetrin e sigurisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close