Lajme

Gjendet një person i mbytur në detin e Vlorës

Një person i gjinisë mashkull është evidentuar në det nga trageti e më pas policia kufitare ka njoftuar kapitenerinë  e portit. Trupi është gjetur në mes të dy kalatave të portit të Vlorës. Nuk dihet ende gjeneralitet dhe shkaqet e ngjarjes, nga një vëzhgim i parë personi është rreth të 60,_ve.Vijon

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close