Lajme

Gjendet një person pranë portit të Durrësit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme. Një person është mbytur pranë portit të qytetit të Durrësit. Policia ndodhet në vendngjarje dhe vijojnë kërkimet për nxjerrjen e v iktimës.
Ndërkohë burime nga porti bëjnë me dije se v iktima është në moshë të re, por ende nuk është identifikuar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: