Lajme

Gjendet një trup i pajetë në afërsi të Rrogozhinës

Gjendet një trup i pajetë në afërsi të qytetit të Rrogozhinës.

Trupi është gjetur nga kalimtarë të rastit, ndërsa dyshohet se viktima është banorë i zonës së Rrogozhinës.

Ende nuk dihen shkaqet e vdekjes së personit në fjalë.

Aktualisht trupi i viktimës është dërguar në morgun e spitalit të Kavajës. Pritet ekspertiza dhe autopisa e trupit për të përcaktuar shkaqet e vdekjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close