fbpx
Lajme

Gjendet një trup i pajetë në plazhin e Durrësit, u nxor nga peshkatarët

Një trup i pajetë është gjetur këtë mëngjes në plazhin e Durrësit. Mësohet se trupi është i dekompozuar dhe dyshohet se i përket një femre.

Trupi i pajetë ka rënë në rrjetat e peshkatarëve, të cilët kanë qenë duke peshkuar në 70 metra thellësi, në det.

Ngjarja ka ndodhur 6 milje nga Bishti i Pallës, ndërsa sipas këqyrjes paraprake, rezulton që trupi ka një kohë të gjatë në ujë. Ndërkohë, Policia Shkencore ka nisur hetimet për identifikimin e kufomës.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button