Lajme

Gjendet një trup i pajetë në Sarandë

Një person është gjetur i mbytur në një kanal në Vrion, bashkia Finiq, mbrëmjen e sotme. Trupi i pajetë është parë nga kalimtarët të cilët kanë njoftuar menjëherë policinë. Trupi është nxjerrë me vështirësi nga kanali, pasi ishte i mbuluar nga ferrat. Dyshohet se viktima është rreth 45 vjeç dhe mund të jetë mbytur tre ditë më parë. Policia vijon hetimet. Policia vijon hetimet.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close