Lajme

Gjendet trupi i pajtë i një 26-vjeçari në Belsh

Një 26-vjeçar është gjetur i vetëvarur në një magazinë pranë banesës në fshatin Marinëz të Belshit. Siç raporton policia në trupin e 26-vjeçarit E.T, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Njoftimi i policisë

Në fshatin Marinëz,  Belsh , në  magazinën  pranë  banesës, është gjetur i vetëvarur , shtetasi E.T.,  rreth 26 vjeç. Nga këqyrja e kryer nga mjeku ligjor nuk janë konstatuar shenja dhune . Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen të rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close