Lajme

Gjermani, zhduket gruaja shqiptare bashkë me djalin 3 vjeç

Një grua shqiptare 34 vjeç së bashku me djalin e saj 3 vjeç janë zhdukur në Gjermani. Raportohet se hera e fundit që ata janë parë ka qenë në qendrën sociale të Bonit.

Siç raportohet ata janë marrë në një makinë tip ‘Audi’ të bardhë të cilët janë larguar në drejtim të paditur.

Nuk ka asnjë gjurmë prej nënës dhe fëmijës së saj, por dyshohet se r rëmbimi ka ardhur si pasojë e përfshirjes së bashkëshortit të saj në organizatë k riminale.

Ditën e djeshme, policia arrestoi bashkëshortin e 34 vjeçares, Blerim. K 39 vjeç në mënyrë që të sqaroheshin të gjitha detajet për ngjarjen dhe arsyen që mund të kishin r rëmbyesit për të bërë diçka të tillë ndaj familjes së tij.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: