Lajme

Gjilan, Kunata përplas kunatën me makinë dhe arratiset

Një grua në Gjilan ka pësuar lë ndime trupore, pasi është go ditur me makinë nga një grua tjetër, e cila ndodhet në arrati. Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh, shkruan Reporteri.net. Policia bën të ditur se vi ktima është duke u trajtuar në spitalin rajonal të Gjilanit, ndërsa e dyshuara nuk është kapur ende nga organet e drejtësisë.

“V iktima femër kosovare është duke u trajtuar në spitalin rajonal Gjilan, pasi e njëjta është go ditur me veturë nga e dyshuara femër kosovare e cila gjendet në arrati.”, thuhet në raport. Ndërkohë mediet lokale në Gjilan raportojnë se dy gratë e përfshira në këtë ngjarje janë kunata mes vete.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: