Lajme

Gjirokastër, gjendet i pajetë brenda në banesë 50-vjeçari, dyshimet e para

Gjendet në banesë pa shenja jete një shtetas me iniciale F.K. Mësohet se v iktima ishte banues ne fshatin Asim Zeneli (50 vjeç) në Gjirokastër dhe jetonte i vetëm. Dyshohet se kishte konsumuar mbidoze medikamentesh. Pritet që trupit t’i behet ekspertiza mjekoligjore.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: