Lajme

Gjirokastër, Makina përplas këmbësorin dhe largohet me shpejtësi

Një aksident ka ndodhur  sot në Gjirokastër, ku ka mbetur e p lagosur një kalimtare. Një mjet tip ka goditur një këmbësore në lagjen “18 shtatori” dhe është larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes. Këmbësorja u dërgua ne urgjencën e spitalit të Gjirokastrës për të marrë mjekim, ndërkohë që policia ka dhënë detaje për mjetin e përfshirë në aksident dhe që u largua nga vendi i ngjarjes. Bëhet fjalë për një “BMW X6”, ngjyrë e zezë, me targa targa AA 811 KP.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close