Lajme

Gjirokastër, ndërron jetë në spital 60-vjeçari, kush është autori i arrestuar (Emri)

Një 60-vjeçar ka n dërruar jetë sot në spitalin e Gjirokastrës pasi u p lagos me t hikë nga një 57-vjeçar në Gjirokastër.

60-vjeçari me inicialet I.R. kishte marrë p lagë në bark dhe pësoi v dekje k linike, ndërsa pak çaste më vonë ai ka ndërruar jetë. Policia ka ar restuar autorin e ngjarjes, shtetasin Afrim Nazifi, 57 vjeç.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: