Lajme

Gjirokastër, Një grua hidhet nga kati i pestë i një pallati

Një grua me iniciale F.K. është hedhur nga kati i pestë i një pallati në lagjen Granicë mëngjesin e sotëm. Burime bëjnë me dije se ambulanca ka bërë të mundur transportimin e saj drejt spitalit, ku dhe ka ndërruar jetë.

“Rreth orës 08:45, njoftohemi se në lagjen “Granicë”, Gjirokastër shtetasia F. K., rreth 40, në gjendje të rënduar depresive, është vetëhedhur nga kati i pestë i një pallati dhe si pasojë ka ndërruar jetë në spital. Menjëherë në vendngjarje shkoi grupi h etimor dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: