fbpx
Lajme

Glover pas takimit me Bashën: Po përpunojmë rekomandimet, takimet do të vazhdojnë

Drejtuesja e Misionit të Vëzhguesve të OSBE/ODIHR, Audrey Glover, e përfundoi takimin me kreun e opozitës Lulzim Bashën rreth orës 13:30. E pyetur nga mediat mbi takimin, Glover tha se bëhej fjalë thjesht për Raportin e OSBE/ODIHR mbi zgjedhjet, ku jepen rekomandimet.

“Ne vazhdojmë t’i përpunojmë rekomandimet. Jemi në diskutime dhe nuk kam asnjë mesazh për ju.

Ne jemi këtu dhe takimet do të vazhdojnë edhe nesër e pasnesër, por sot, nuk ka asgjë për thënë.”

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button