Lajme

Goditet me sende të forta gazetari Adriatik Doçi

Gazetari Adriatik Doçi, është dhunuar ditën e sotme nga persona ende të paidentifikuar.

Gazetari është ndjekur nga disa persona dhe më pas është goditur me sende të forta, pranë banesë së tij në Tiranë.

“Persona të panjohur më qëlluan nga mbrapa me sende të forta kur po hyja në banesë!”- tha gazetari Doçi për Report Tv.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close