Lajme

Goditet për shkak të detyrës drejtoresha e Bashkisë Tiranë, ndalohet autori

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tirane ku policia raporton se është d hunuar drejtoresha e Agjencisë së Parqeve dhe Rekreancionit.

Erinda Fino, 40 vjeçe, me detyrë Drejtuese e Agjensisë së Parqeve dhe Rekreacionit është d hunuar nga një person, me iniciale M.P. A gresori tashmë është arrestuar nga policia, ndërsa ende nuk dihet se çfarë ka ndodhur saktësisht.

“Nga specialistët për Hetimin e K rimit në Komisariatin e Policisë Nr.2 u bë arrestimi në flagrancë për veprën p enale “G oditje për shkak të detyrës” i shtetasit M. P., 34 vjeç, pasi ka goditur për shkak të detyrës shtetasen E. F., 40 vjeçe, me detyrë Drejtuese e Agjensisë së Parqeve dhe Rekreacionit”, thuhet në njoftimin zyrtar të Policisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: