Lajme

Grabitet depoja farmaceutike në Tiranë, autorët marrin ilaçe me vlerë 1.8 milionë lekë

Një grabitje ka ndodhur në zonën e Laprakës, në Tiranë. Është grabitur një depo farmaceutike nga presona ende të paidentifikuar. Autorët kanë thyer derën e depos dhe kanë vjedhur medikamente me vlerë 1.8 milionë lekë. Në fokus të hajdutëve mësohet se kanë qenë vitaminat, kryesisht vitamina C.

Policia është njoftuar nga pronari për ngjarjen dhe po punon për identifikimin e autoreve. Ndërkohë, janë sekuestruar kamerat e sigurisë dhe gjithë provat materiale të lëna nga autorët e dyshuar të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: