Lajme

Grabitet dyqani i celularëve në Vlorë

Një dyqan celularësh është thyer gjatë natës në Vlorë. Sipas informacioneve te para mësohet se hajdutët kanë marrë 13 aparate celularë.

Dyqani është i pajisur me kamera sigurie. Grabitësit kanë thyer xhamin dhe kanë hyrë brenda. Ngjarja ka ndodhur në në qendër të Vlorës, ndërkohë që policia është në vendngjarje.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: