Lajme

Grabitet filiali i Postës Shqiptare në Babrru

Dy persona të m askuar me kapuçët e xhupave kanë hyrë sot në filialin e Postës Shqiptare në Babrru, duke vjedhur një shumë parash 200 mijë lekë.

Tiranë/Informacion paraprak Më datë 15.12.2021, rreth orës 09:15, në Babrru, dy persona ende të paidentifikuar, të maskuar me kapuçët e xhupave që kishin veshur, kanë hyrë në filialin e Postës Shqiptare, ku kanë marrë një shumë parash rreth 200.000 lekë dhe janë larguar me biçikleta.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve. Shërbimet e Policisë po krehin zonën, për të bërë të mundur kapjen e tyre.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close