Lajme

Grabitet një farmaci në kryeqytet, autorët marrin xhiro ditore

Një grabitje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në një farmaci pas shkollës “Sami Frashëri” në kryeqytet. Burime bëjnë me dije për gazetaren Xhensila Kodra se persona të paidentifikuar kanë marrë xhiron ditore.

Nuk dihet shuma e saktë që ata kanë marrë. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve .

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close