Lajme

Grabitet një shtëpi, hajdutët marrin 3500 euro dhe 2 telefona

Grabitet një shtëpi në Finiq të Sarandës. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit. 3 persona ende të pa identifikuar janë futur në banesën e shtetases A.Ç., 77 vjeçe dhe kanë arritur të vjedhin një shumë të ardhurash prej 3500 euro si dhe 2 aparate celularë. Për këtë ngjarje është ngritur një grup hetimor i cili po merret me zbardhjen e ngjarjes si dhe për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: