Lajme

Gràbitet zyra e OSHEE në Tiranë, çfarë konstatuan punonjësit

Është grabitur zyra e OSHEE, në rrugën “Qemal Stafa”, në Tiranë, në afërsi të Pazarit të Ri. Dyshohet se ngjarja ka ndodhur gjatë natës. Sipas News 24 kanë qenë vetë punonjësit ata që kanë konstatuar grabitjen.

Kur kanë shkuar për të nisur punën mëngjesin e sotëm, kanë konstatuar se dera ka qenë e hapur dhe dyert e brendshme të thyera. Policia dhe grupi i hetimit ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e saj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: