Lajme

Grabiti kompaninë ku punonte, në kërkim punonjësi

Kavajë, Një punonjës është shpallur në kërkim në  pasi ka vjedhur një shumë parash. Sipas policisë, 45-vjeçari me iniciale Sh.E. akuzohet për shpërdorim detyre.

 “Më datë 15.04.2021, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Kavajë, dhe punohet për kapjen e shtetasit Sh. E., 45 vjeç, pasi në Kavajë, duke qenë punonjësi i një kompanie  ka shpërdoruar detyrën, duke vjedhur një shumë parash. Punohet për kapjen dhe shoqërimin e tij”, thuhet në njoftimin e policisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: