fbpx
Lajme

Gramsh/ Makina përfundon në liqenin e HEC-it të Banjës

Një aksident rrugor ka ndodhur në orët e mesditës së sotme në Gramsh. Raportohet se një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në liqenin e HEC-it të Banjës.  Ngjarja ka ndodhur në një sheshpushim. Deri tani mësohet se nga liqeni është nxjerrë trupi i pajetë i një personi.

Viktima është identifikuar si G.A, 57-vjeç. Zjarrfikësit po punojnë për nxjerrjen e makinës nga uji dhe pritet mbërritja e polumbarëve pasi dihet ende sa persona kanë qenë në makinë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button