Lajme

Gramsh, pacienti hidhet nga kati i katërt, në gjendje të rëndë për jetën

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në spitalin e Gramshit, ku një pacient është hedhur nga kati i katërt i dhomës ku ishte shtruar. Ngjarja ndodhi rreth orës 07:00 të mëngjesit.Nga informacionet paraprake mësohet se Hekuran Llapushi ka përfunduar në tarracën e katit të dytë, dhe për pasojë ka pësuar fraktura të shumta në trup dhe hemorragji, ndërsa është nisur drejt spitalit të Traumës, në gjendje të rëndë për jetën.67-vjeçari ishte i shtruar ne repartin e patologjisë që prej katër ditësh.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close