Lajme

Greqi, digjet për së gjalli burri, trupi i pajetë i tij gjendet në një varrezë

Një ngjarje e rëndë është në Greqi.  Trupi i pajetë i një burri është gjetur ditën e djeshme pranë varrezave të Kallitheas në Katerini.  Sipas njoftimit zyrtar të policisë, v iktima është gjetur i d jegur. Ai gjithashtu, kishte një kapuç në kokë dhe ishte lidhur pas një hekuri.

Ndërkohë, mediat greke shkruajnë se v iktima është identifikuar si një 45-vjeçar, i shpallur i humbur që prej së hënës. Hetimet janë ende në vijim, për të zbuluar dhe zbardhur të gjitha shkaqet e aksidentit në fjalë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: