Lajme

Greqi/ Dy shqiptarë e zgjidhën sherrin me shufra hekuri, njëri në spital, tjetri në qeli

Dy shqiptarë u përpoqën të zgjidhnin mosmarrëveshjet e tyre duke përdorur shufrat e hekurit në Kretë, por përfunduan një në spital dhe tjetri në qeli.

Ende nuk dihet shkaku i sherrit mbrëmjen e sotme në Heraklion. Njëri prej të cilëve u transportua me ambulancë në spital sepse kishte dëmtime në kokë dhe i dyti në komisariat me goditje më të lehta. Shqiptarët u grindën jashtë shtëpive ku jetojnë në Kretë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: