Lajme

Greqi/ Ka ndodhur

Është vetëdorëzuar në polici 20-vjeçari i cili m asakroi për v dekje të ëmën në Greqi. K rimi i rëndë që t ronditi opinion publik ndodhi në Egaleo, ndërsa 57-vjeçarja u gjet e m asakruar në apartament. Mediat greke shkruajnë se vetë djali i 57-vjeçares ka pranuar v rasjen.

Sipas informacioneve, aktualisht bëhet me dije se 20-vjeçari ka rrëfyer momentin e k rimit, ndërsa ka treguar se në familje ishin pesë fëmijë. Familja kishte të ardhura të ulëta ekonomike dhe së fundmi po përballej me probleme serioze, ndërsa kryefamiljari kishte ndërruar jetë më herët. “Vëllai im v rau n ënën time”, ka thënë djali tjetër i v iktimës i cili u gjet nga autoritetet i mbuluar me gjak. /BW

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: