Lajme

Greqi/ Shqiptari qëllohet brenda makinës

Një ngjarje r ëndë është shënuar në Greqi, në zonën e quajtur Hagia Sophia, në Patra. Mediat fqinje shkruajnë se një shqiptar, 27-vjeçar është qëlluar me p esë plumba, ndërsa ishte brenda në makinën e tij. Stafi mjekësor raporton se i riu është klinikisht i v dekur.

Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur f orca të shumta p olicie, të cilat po h etojnë shkaqet e ngjarjes si dhe po bëjnë k rehjen e zonës. Mësohet se dy persona janë shpallur në kërkim, si autorë të dyshuar të ngjarjes, ndersa njeri prej tyre eshte p lagosur.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close