Lajme

Greqi, shqiptari gjendet i varur me çarçaf në qeli

Një shqiptar është vetëvrarë në qendrën e paraburgimit të komisariatit në Kalkidë, Greqi.

Ngjarja e rëndë është raportuar nga autoritetet vendase, të cilët raportojnë se fatkeqësisht ai është gjetur i varur me çarçaf brenda në qeli nga efektivët e policisë.

Ende nuk është bërë i ditur identiteti i viktimës me origjinë nga Shqipëria dhe as arsyet pse mbahej në paraburgim.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close