Lajme

Greqi, shqiptari plagoset me armë gjahu

Një shqiptar është plagosur me armë gjahu në Greqi.  Mediat greke shkruajnë se ai është transportuar me urgjencë në spitalin e “Papageorgiou” në Selanik.

Sakaq nuk ka detaje mbi identitetin e tij dhe as për gjendjen shëndetësore në të cilën ndodhet. Policia ka arrestuar një person që dyshohet si autori i plagosjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close