Lajme

Greqi, vihet në pranga shqiptari, detaje

Autoritetet greke kanë zbuluar një laborator të përpunimit të k okainës dhe h eroinës në zonën e Patrës, ndërsa në p ranga është vënë një shqiptar.

Sipas mediave greke, operacioni është zhvilluar në një zonë pyjore në Panagopula. Mes të tjerash janë sekuestruar edhe pesë kilogram h eroinë dhe një kilogram k okainë.

Nga sasia e sekuestruar shqiptari pritej të fitonte rreth 168 mijë euro. Operacioni është në vazhdim dhe pritet që të zbulohen lidhjet e shqiptarit me persona të tjerë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close