Lajme

Greqia goditet nga dy tërmete, sa ishte magnituda

Greqia është goditur sërish ditën e diel nga dy tërmete. I pari ka qenë me magnitudë 3.5, ndërsa goditja e dytë ka qenë me magnitudë 3.9.Epiqendra e tërmetit ka qenë pranë zonës së Patras. Aktualisht nuk raportohet bas për dëme materiale dhe as për lëndime në njerëz.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close