Lajme

Greqia nuk gjen qetësi, “shkundet” sërish nga një tërmet i fortë

Një tërmet i fuqishëm ka “tundur” sërish Greqinë. Mësohet se magnituda e tërmetit ka qenë 4.0 në shkallën Rihter.Epiqendra ka qenë 34 kilometra nga Larissa dhe go diti 4 kilometra afër sipërfaqes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: