LajmeShowbiz

Grida Duma ndryshon tërësisht look, duket disa vite më e re

Deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma ka ndryshuar tërësisht look, dhe padyshim që duket disa vite më e re në moshë.

Transformimin e saj në pamje e ka bërë të ditur personi që merret me kurimin e look-ut të saj, Olti Shulla.

Duma është një nga zonjat më të kuruara në Parlamentin e Shqipërisë, dhe nënë e një djali adoleshent, po kjo nuk e pengon që të jetë gjithnjë në formë dhe mjaft aktive edhe si pedagoge  në universitet.

Në pamjen e re, Duma ka prerë baluke dhe duket se ka çelur dhe ngjyrën e flokëve, çka e bën të duket edhe më e ëmbël se zakonisht.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close