Lajme

Grisejda Myslimi e LSI-së, Forca dhe energjia e të rinjve vlonjatë do të shporrë “Rilindjen” nga Vlora

Kandidatja për deputete Grisejda Myslimi: 25 prilli do jetë fitorja e njerëzve të thjeshtë, dhe do të nis nga Vlora!

Përmes një postimi në facebook,Kandidatja për deputete e LSI-së në qarkun e Vlorës, Grisjeda Myslimi thotë se fitorja e LSI-së nis nga ky qark, teksa shihet me të rinjtë vlonjatë

Kush më shumë se LSI ka bërë për rininë. Fuqia e LSI është rinia dhe fuqia e vërtetë e rinisë është bashkimi i saj me LSI. Forca dhe energjia e të rinjve vlonjatë do të shporrë “Rilindjen” nga Vlora dhe do të sjellë fitoren tonë të sigurt më 25 prill. Mos votoni për ata, që e shpopulluan Vlorën nga të rinjtë dhe e përmbytën me korrupsion. Të dashura motra dhe nëna vlonjate: VOTONI PËR VAJZAT E VLORËS! Ne do te jemi zëri i Vlorës në Parlament!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: