Lajme

Grisejda Myslimi: Entuziazmi dhe shpresa ndihen tek të gjithë

Kandidatja e LSI-së për deputete, Grisejda Myslimi e dyta në listën e Vlorës, thotë se më 25 prill ky qark do ja bëjë fora dhe se, entuziazmi dhe shpresa ndihen tek të gjithë.

“Pranë bashkëqytetarëve të mi, derë më derë, duke shpalosur programin e LSI për një qeverisje më të mirë. Entuziazmi dhe shpresa ndihen tek të gjithë!”,- shprehet Myslimi në një postim të shpërndarë në rrjetet sociale.

Postimi i saj i plotë:

VLORA pret me padurim Ndryshimin e Madh! Pranë bashkëqytetarëve të mi, derë më derë, duke shpalosur programin e LSI për një qeverisje më të mirë.

Entuziazmi dhe shpresa ndihen tek të gjithë! Edhe pak ditë nga FITORJA E MADHE. MË 25 PRILL VLORA DO JA BËJË FORA! VOTO LSI! VOTO NUMRIN 6!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: