Lajme

Grisejda Myslimi: LSI fiton 3 mandate të sigurta në Vlorë (Video)

Kandidatja për deputete Grisejda Myslimi,  Ne do të jemi zëri i Vlorës në Parlament! LSI FITON 3 MANDATE TË SIGURTA NË VLORË! Forca dhe energjia e të rinjve vlonjatë do të shporrë “Rilindjen” nga Vlora, bashkë me Damian Tërmetin, bandat e “Astirit” dhe Çimkat e tyre, dhe do të sjellë fitoren tonë të sigurt më 25 prill.
Mos votoni për ata që e shpopulluan Vlorën nga të rinjtë dhe e përmbytën me korrupsion.
Të dashura motra dhe nëna vlonjate: VOTONI PËR VAJZAT E VLORËS!  Ne do të jemi zëri i Vlorës në Parlament! LSI FITON 3 MANDATE TË SIGURTA NË VLORË!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close