fbpx
Lajme

Gruaja gjendet e pajetë në Fier

Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë pasdite në Fier. Sipas informacioneve paraprake, një grua 57-vjeçare është gjendur e varur në kasollen e bagëtive. Raportohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:05 në fshatin Sektor-Seman.Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes së rëndë, por dyshohet se ajo është vetëvarur në kushte të rënduara psikologjike.Policia dhe Grupi Hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e vdekjes së Esma Shabanit, 57 vjeç.

Njoftimi i Policisë:

Informacion paraprak

Sot rreth orës16:05, në fshatin Sektor-Seman, Fier, dyshohet se është vetëvarur pranë banesës së saj (në kasollen e bagëtive), shtetasja Esma Shabani, 57 vjeçe.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button