Lajme

Gruaja qëllon burrin me grushtà dhe shkèlma në sy të miqve

Një debat mes një çifti duket se ka degraduar duke u shndërruar në një “arenë grushtash dhe shuplakash” buzë detit. Në Turqi, një grua ka nisur të debatojë me burrin e saj në prani të një çifti miqsh, por më pas ka filluar ta godasë me shkelma dhe grushta.

Siç shihet edhe në videon që ilustrohet në vijim, gruaja nuk kursehet aspak pavarësisht se aty ndodhen dhe njerëz të tjerë, ndërsa miqtë mundohen që t’i ndajnë. Nuk dihet ende se çfarë ka ndodhur ekzaktësisht dhe ka bërë që të “plasi grushti” mes çiftit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: