fbpx
Lajme

Gruaja shqiptare tregon pasaportën, pol.icia i zbulon detajin e dyshimtë

I zbulohet detaji i dyshimte ne pasaporte nje femre qe po kalonte permes Kakavijes. Policia e ka proceduar në gjendje të lirë një grua, për “F a lsifikim i vulave, i stampave dhe formularëve”. Kjo ka ndodhur në Pikën e Kalimit Kufitar Kakavijë.

“U referuan materialet në Prokurorinë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër për shtetasen B. V., për veprën penale “Falsifikim i vulave, stampave dhe formularëve”, pasi nga kontrolli i ushtruar nga shërbimet e Policisë, në pasaportën e saj janë konstatuar vula të dyshuara të falsifikuara”, tha policia.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button