Lajme

“Hajde se të kanë vjedhur farmacinë”, pronari shqiptar niset me nxitim, pëson infarkt dhe vdes rrugës

Një ngjarje e rëndëë ka ndodhur ditën e sotme në Shkup. Pronari i një farmacie, Ali Skënderi është njoftuar se i kanë vjedhur farmacinë, ndërsa ky i fundit është nisur menjëherë në vendngjarje. Por gjatë rrugës Skënderi pëson infarkt dhe fatkeqësisht ka ndërruar jetë. Ai ka lënë pas 3 vajza dhe djalin e sapolindur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: