Lajme

Hajdutët zbresin nga taraca duke plaçkitur shtëpinë, përballen me të zotin

Sarandë,  Një vjedhje ka ndodhur në lagjen nr. 4 gjatë mbrëmjes së kaluar. Hajdutët kanë hyrë në banesë duke zbritur nga taraca e ndërtesës. Nga burime të Saranda Web mësohet se hajdutët kanë vjedhur në banesë sende me vlerë, bizhuteri dhe para. Në momentin kur i zoti i shtëpisë ka hyrë brenda në banesë, hajdutët janë larguar me shpejtësi.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: