Lajme

Hapet peticioni online per denimin e vrasesit te Mateos, ja si mund te nenshkruani

Eshte hapur peticioni online per denimin me vdekje te vrasesit te Mateos, ku brenda nje kohe te shkurter ka arritur ne mbi 10 mije nenshkrime. Kjo nismë bëhet sepse familjarët dhe qytetaret ne te gjithe Shqiperine janë duke kërkuar dënimin me vdekje të vrasësit të të miturit. Ja ku mund te nenshkruani.

https://www.change.org/p/populli-d%C3%ABnim-me-vdekje-per-vrasesin-e-mateos?utm_content=cl_sharecopy_31376644_en-US%3A7&recruiter=1033353654&recruited_by_id=15e9ffb0-3318-11ea-b13e-0faf31550dd1&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink&utm_campaign=psf_combo_share_initial&utm_term=psf_combo_share_initial

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: