Lajme

Harruan qiriun ndezur, shkrumbohet banesa në Vlorë

Në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme një banesë është përfshirë nga flakët në Vlorë. Mësohet se zjarri në banesë ra nga ora 05.00 e mëngjesit dhe shkak dyshohet të jetë bërë një qiri i ndezur. Banesa ka qenë e lëshuar me qira ndërsa për fat të mirë nuk ka pasur dëme në njerëz.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close